О глубоко сокровенном: ONUKA обнародовала клип на песню "Сеанс"

Музыкальное видео уже можно смотреть на YouTube-канале коллектива.

О глубоко сокровенном: ONUKA обнародовала клип на песню "Сеанс"
Готовы к электронно-фолковому "Сенсу" с Onuka?
instagram Onuka

Электронно-фолковая украинская группа ONUKA поделилась свежим роликом. На сей раз проект под началом Наталии Жижченко подготовил экранизацию трека "Сеанс". По случаю премьеры артистка рассказала о сингле в развернутом сообщении на своей странице в Instagram. 

Читай также: Двойная страсть в свежем клипе Джей Ло и Maluma на "Pa Ti" и "Lonely"

По словам Наталии, она рада поделиться песней, которая для неё – поэтическая история о смелой девушке. Исполнительница назвала страх – тюрьмой без стен, колючей проволоки и охраны в наших головах. И немногие, мол, находят выход из этой тюрьмы, сдерживающей наш талант, самовыражение и проявление потенциала. 

Читай также: Настя Каменских представила альбом с горячей обложкой

Также Жижченко назвала свою главную боязнь – воспринимать себя достойным игроком. Страх, добавила певица и музыкант, мешает поверить в себя, свой успех, мешает доносить послание людям. 

Переглянути цей допис в Instagram

ПРЕМ’ЄРА. Рада поділитися з вами синглом СЕАНС та відео на нього, яке стало поетичною історією про сміливу героїню, що не боїться дивитися в обличчя своїм страхам. ⠀ Існує в’язниця, в якій мільярди ув’язнених людей. Це в’язниця без стін, без колючого дроту, без охорони. Мало хто може з неї втекти, але ті, кому вдається, знаходять справжню свободу. Ця в’язниця в наших головах. Вона стримує наш талант, здатність самовиражатися, не дає реалізувати потенціал. Ця в’язниця — страх. ⠀ Мій головний страх — вважати себе гідним гравцем. Сприймати себе як того, у кого щось може вийти. Страх повірити в себе, у свій успіх, та й у те, що я заслуговую на успіх. Страх повірити, що мені дозволено щось творити й доносити це людям. ⠀ Франк Рузвельт сказав: «Єдине, чого ми маємо боятися, — це сам страх». Будь-який страх, особливо не пророблений, не проговорений, дає коріння для безлічі негативних ситуацій у майбутньому, поведінкових реакцій та запрограмованих відчуттів. Наші страхи здаються поверхневими, а насправді мають глибинний влив на усе життя. ⠀ Зі своїми страхами потрібно боротися. Визнавати, що вони є. Таке зізнання стане рушійною силою для того, щоб їх позбутись. Проговорювати їх: з психологом, друзями або самі з собою. Я люблю аналізувати все сам на сам, тому що таким чином можу підійти до проблеми з усіх ракурсів, розставити пріоритети та шукати шляхи вирішення ситуацій. Головне — не запускати ці процеси, адже чим довше відкладаєш на завтра, тим менше шансів, що ти це вирішиш. Розпізнайте їх. Поборіть їх. А після буде новий старт, новий пункт призначення. ⠀ А чого боїтесь/боялись ви? Чи вдалось вам побороти власні страхи? ⠀ Буде цікаво побачити ваші історії із хештегом #MyСЕАНС.

Допис, поширений ONUKA (@onukaofficial)

Подытожила обращение вокалистка группы ONUKA предложением для поклонников. Она спросила, чего они боятся, и удалось ли им побороть собственные страхи. Для историй создан хештег #MyСЕАНС.

Напомним, ранне ONUKA снялась в рамках благотворительной акции, надев народный костюм. Джамала и Тина Кароль тогда тоже присоединились к коллеге.

 


Теги:

Статьи по теме


Мы в соцсетях

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK