На ICTV2 виходить премʼєра шпигунської 4-серійки з відомими акторами

На ICTV2 виходить премʼєра шпигунської 4-серійки з відомими акторами
На ICTV2 виходить премʼєра шпигунської 4-серійки з відомими акторами фото: пресслужба

Читай также: Когда состоится «Оскар-2024»: Американская киноакадемия объявила дату

Сьогодні, 25 квітня, телеканал ICTV2 покаже шпигунський воєнний мінісеріал “Табун” про героїзм, силу та відвагу українців у часи Другої світової війни. Премʼєра з Мітею Рибалевським та Дарією Петрожицькою вийде на екрани о 20:00. 

У окупованому Звягелі німці розробляють новітню хімічну зброю "Табун". Після 15-річної відсутності до рідного міста повертається Іван Діденко, який тепер працює на британську розвідку. Його завдання – отримати зразок "Табуна", аби розробити антидот. 

“Це історія про героя. Іван Діденко – розвідник, українець, наш рідненький, який по факту рятує всю Східну Європу від загибелі. Взагалі є реальна історія, що у війну німці розробляли смертоносний газ Табун, і сам Черчиль хотів провернути операцію з пошуку антидота. Сценаристи взяли ці факти за основу і написали красиву історію про українців у війну. Чому саме Діденка Черчиль обрав для такої місії? Бо ми українці. І нам під силу врятувати увесь світ”, – розповідає про свою роль актор Мітя Рибалевський.  

Премʼєра з Мітею Рибалевським та Дарією Петрожицькою вийде на екрани о 20:00 фото: пресслужба
Премʼєра з Мітею Рибалевським та Дарією Петрожицькою вийде на екрани о 20:00 фото: пресслужба

Напарницю-диверсантку головного героя гратиме Дар‘я Петрожицька. Для телезірки це перша велика роль у історичному кіно такого масштабу. 

"У мене раніше були епізодичні ролі у військових стрічках – у серіалах "Танк" і "Конвой", але не головні. Та не це мене найбільше зацікавило у проєкті. Коли мені зателефонувала агент і сказала, що події фільму відбуваються у 1942 році, я відразу ж захотіла зіграти в ньому, навіть не знавши більше нічого про роль. Але коли я прочитала сценарій, зрозуміла, що не помилилася. Сценарій був такий цікавий, і роль відважної героїні, яка йде у бій мене підкорила. Напрочуд мені часто подобаються ролі інших героїнь з фільмів чи серіалів, де я граю. Але тут не так. Вперше за довгий час на мені не романтична складова, а роль героїчна», – зізналась Дар’я. 

Також у ролях воєнного пригодницького серіалу зʼявляться Андрій Ісаєнко, Олена Ларіна, Владислав Мамчур, Василь Кухарський. Їхні герої не тільки рятуватимуть світ від бойової отруйної речовини, а й намагатимуться знайти своє кохання. 

Раніше акторка Олена Ларіна розповіла про премʼєру серіалу “Табун”: Як же без красивої любовної історії у кіно.


Теги:

Статьи по теме


Мы в соцсетях

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK