«Єдине серце України»: в Україні стартує флешмоб на підтримку мешканців окупованих територій

«Єдине серце України»: в Україні стартує флешмоб  на підтримку мешканців окупованих територій
«Єдине серце України»: в Україні стартує флешмоб на підтримку мешканців окупованих територій

6 березня, до річниці початку опору на тимчасово окупованих територіях, стартує флешмоб «Єдине серце України». Його ініціює рух спротиву «Жовта стрічка» з метою підтримки людей, які чинять спротив в окупованих містах. Щоб долучитись до флешмобу, українців закликають викласти у соцмережі світлину з половинкою серця на фоні свого міста з хештегом #ЄдинеСерцеУкраїни та тегом @yellowribbonua, а українці в окупованих містах зроблять фото з другою половинкою. Організатори поєднають фото у колажі, щоб символічно об’єднати серця на всій території України.

У березні 2014 та 2022 років десятки тисяч українців виходили на мітинги у тимчасово окупованих Донецьку, Мелітополі, Херсоні, Бердянську, Енергодарі, Новій Каховці та інших містах. Сьогодні опір на всіх окупованих територіях продовжується підпільно. Учасники руху спротиву «Жовта стрічка» малюють проукраїнські плакати та графіті, пов'язують жовту стрічку як символ опору російській окупації та щодня нагадують, що Україна єдина і неподільна. 6 березня вони закликають всю країну підтримати їх у флешмобі «Єдине серце України».

Флешмоб «Єдине серце України»
Флешмоб «Єдине серце України»

Як взяти участь у флешмобі: надрукуйте або намалюйте половинку серця будь-якого кольору. Зробіть фото з нею на фоні свого міста та опублікуйте у соцмережах. Додайте хештег #ЄдинеСерцеУкраїни і тегніть акаунт руху @yellowribbonua. Також можна зробити світлину в Instagram, використовуючи спеціальну маску з половинкою серця, яка буде доступна у день флешмобу в акаунті @yellowribbonua. 

«У складі нашого руху вже понад 7000 активістів, які щодня чинять опір на тимчасово окупованих територіях Запорізької, Херсонської, Донецької, Луганської областей та у Криму. Росіяни роблять усе, щоб перервати зв’язок окупованих територій з усією Україною, тому українцям в окупації важливо відчувати, що вони не самі, і бачити підтримку, — розповідає Іван, координатор руху спротиву «Жовта стрічка». — Ми закликаємо всю країну 6 березня долучитись до флешмобу. А ми зробимо все, аби на тимчасово окупованих територіях було якнайбільше жовтих половинок, що символізують нашу єдність».

Фотоколажі з поєднаними половинками сердець будуть опубліковані на сторінках руху спротиву «Жовта стрічка».


Теги:

Статьи по теме


Мы в соцсетях

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK