Фотостудія Nen'ka: перетворіть свої фотографії на справжню культурну спадщину

Перенесіться у стародавні часи, відчуйте дух української історії та станьте частиною величної традиції ‒ у фотоательє в центрі Києва ви зможете уявити себе на місці наших предків в автентичному українському вбранні.

Фотостудія Nen'ka: перетворіть свої фотографії на справжню культурну спадщину
Фотостудія Nen'ka: перетворіть свої фотографії на справжню культурну спадщину

Одяг відіграє одну з ключових ролей у збереженні історії і традицій, тож коли ви вбираєтеся в автентичний український національний костюм, то переноситесь у ті самі часи, де ваша прабабуся і прадідусь були такими юними і безтурботними.

Історія в кожній деталі

Автентичне фотоательє Nen'ka в центрі Києва пропонує вам не лише зробити красиві професійні знімки, а й дійсно відчути себе частиною українською історії. Справжній буковинський стрій, кептар, запаска, одеський шарафан, костюми Поділля та Полісся, київський стрій, прикраси та багато іншого ‒ усе це ви можете приміряти на себе і закарбувати свій образ для нащадків.

Студія співпрацює з колекціонерами українського вбрання. Кожен стрій ‒ це живий елемент історії, витканий умільцями з минулого. Вишиванки, хустки, обручі та інші деталі вбрання несуть в собі багатий сенс, відображаючи культурні особливості і традиції різних регіонів. Це не просто одяг ‒ це з'єднання з духом минулого. 

Фотостудія Nen'ka
Фотостудія Nen'ka

Відчуття приналежності

Автентичне вбрання дарує відчуття приналежності до великої сім'ї Українців. Це не просто стиль і мода ‒ це визнання та повага до наших коренів. Це можливість стати частиною тієї історії, яка продовжує писатися.

Пам’ятати свої традиції та історію ‒ постулати, на яких започаткована фотостудія Nen'ka. Всі ми різні, але у нас одне коріння, одні прагнення та мрії.

Окрім одягу, студія пропонує широкий вибір реквізиту, що перенесе вас у минуле. Речі, що доповнять ваші фотографії, нададуть таємничості й дозволять зануритись в атмосферу минулого сторіччя, відчути той самий дух предків. Фотографи-професіонали допоможуть підібрати гідне доповнення до вашого образу ‒ це може бути автентична скриня, дідухи, антикварні столи та стільці, прядка, свічки та багато іншого.

Знайомтесь завчасно з колекцією на сторінках фотоательє в соцмережах, обирайте стрій ‒ і його доставлять у студію для вашої зйомки! 

Фотостудія Nen'ka
Фотостудія Nen'ka

Новий подих

З початком повномасштабного російського вторгнення фотоательє Nen'ka, як і багато українських бізнесів, поставило роботу на паузу. Це був важкий період для всіх нас ‒ період невизначеності, болю, страху, але й згуртованості. Студія перераховувала кошти у фонд "Повернись живим", активно підтримувала армію та інші благодійні фонди. І це давало і дає віру в те, що все буде добре.

"Доля нашого фотоательє була під питанням, але ваша підтримка і зацікавленість надихнули і підштовхнули відновити роботу студії. Ви дали нам зрозуміти, що саме зараз наша робота потрібна як ніколи, що нарешті настав час, коли багато українців усвідомили, що ми великий і головне – ІНШИЙ народ. І що нам треба повернутись до своїх витоків, згадати свою історію, познайомитись зі своєю багатою культурою. Вважаємо своєю місією популяризацію усього українського і тішимося, що можемо працювати в цій сфері і впливати на зміну світогляду українців. Не припиняємо дякувати нашим захисникам і захисницям і невпинно працюємо над нашою спільною метою і найбільшою мрією народу! Бажаємо всім нам у новому році довгоочікуваної перемоги!" ‒ поділилася власниця фотостудії Юлія Махінчук.

Фотостудія Nen'ka
Фотостудія Nen'ka

Зараз ми вирішили пропонувати не тільки послуги з фотозйомок, а й занурюватись в інші аспекти щоденного життя та побуту українців. Для реалізації цього напряму в грудні ми збираємось разом, щоби послухати і побачити на власні очі, як українські жінки і дівчата намагались дізнатись про своє майбутнє, про коханих і здійснення бажань. Всі учасниці матимуть змогу вбратися в українські народні строї, а професійний фотограф влаштує для вас після гадань мініфотосесію.

Паралельно із психологами ми готуємо проєкт про психотипи українських жінок, їхню роль у родині, стосунки між ними і чоловіками, свекрухами, дітьми. Хочемо дізнатись, що їм допомагало виживати в умовах війн, роволюцій, голоду, сімейних негараздів. Слідкуйте за нашими подіями в Instagram і Facebook, буде цікаво!


Теги:

Статьи по теме


Мы в соцсетях

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK