Переключиться на мобильную версию

У Києві на місці пам’ятника Леніну з’явилася інсталяція

Замість Леніна на бульварі Т. Шевченко буде Безкінечне святкування.
Поделись


На бульварі Т. Шевченко, на місці поваленого пам’ятника Леніну тепер можна побачити інсталяцію іранського митця Махмуда Бакші  Безкінечне святкування. Вона складається з трьох кольорів – червоного, жовтого та зеленого. Та трьох образів – Леніна, співачки Мадонни та Діви Марії.

За словами автора, він нічого не вигадував, а лише намагався проаналізувати процеси, які наразі відбуваються в Україні. В основі роботи лежить алюзія на світлофор, де червоний – це образ Леніна та небажаність повернення в минуле, жовтий символізує скандальну співачку Мадонну, яка є символом цінностей капіталістичного суспільства, а зелений – втілення духовності Діва Марія.

Читайте також: Що було на Бессарабці до появи Леніна

За словами Катерина Філюк, кураторки проекту Суспільна угода, ініціатором якого є Фонд Ізоляція, та в рамках якого і було встановлено Безкінечне святкування, робота ця агресивна. Оскільки повз неї неможливо пройти, бо вона привертає до себе увагу спалахами світла. Чого й намагався досягти автор, щоб спровокувати реакцію суспільства та долучити його до діалогу відносно подальшої долі постаменту та країни.

Подивитися на інсталяцію можна до 21 листопада.

У Києві замість пам'ятника Леніну встановили інсталяцію
0:00 / 02:55

Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь