Переключиться на мобильную версию

У Києві відбудеться Punk Weekend на честь 40-річчя панк-руху

Кіно про панк-музикантів показиватимуть 2-4 грудня у кінотеатрі Київ.
Поделись

British Council Ukraine та KyivMusicFilm запрошують відсвяткувати 40-річчя панк-руху на Punk Weekend – міні-кінофестивалі, присвяченому піонерам панка та їхньому впливу на світову культуру.

26 листопада 1976 року у Великобританії вийшов перший сингл Sex Pistols Anarchy In The UK, а вже 1 грудня гітарист гурту, Стів Джонс, послав куди подалі телеведучого. Того ж дня EMI розірвали контракт з Sex Pistols і гурт став відомим на всю країну. Ця дата – початок відліку одного з найруйнівніших культурних рухів. Він вибухнув в Британії та поширився по всьому світу, вплинувши не лише на музику, кіно, моду, але й на політику.

Фільм-відкриття, Dаft Punk: Визволені, розповість про культовий гурт, що пройшов шлях від панк-невдах до королів електронної музики. Далі гурт Sex Pistols у класичній стрічці The Filth and the Fury: Історія Sex Pistols вперше вийде з-під тіні свого незмінного менеджера, Малькома МакЛарена. Але говорити про панк без МакЛарена неможливо – йому присвячена окрема стрічка Анархія: Малькольм МакЛарен та Вів'єн Вествуд. Фільм особисто представить його режиссер та колишній  колега славнозвісного менеджера – Філ Стронгмен.

Завершить вікенд один із цьогорічних каннських хітів Gimme Danger: Іггі Поп та the Stooges Джима Джармуша. В об’єктиві – близький друг режисера, Іггі Поп, разом зі своїм гуртом The Stooges, які й досі панкують по іншу сторону Атлантики.

Всі покази відбудуться у кінотеатрі Київ мовою оригіналу з українськими субтитрами. Квитки вже у продажу – 80-160 грн.

  • Daft Punk: Визволені – 2 грудня, 21:00
  • The Filth and the Fury: Історія Sex Pistols – 3 грудня, 17:00
  • Анархія! Малькольм Макларен та Вів'єн Вествуд – 3 грудня, 21:00
  • Gimme Danger: Іггі Поп та the Stooges – 4 грудня, 21:00

Нагадаємо, що до ювілею Anarchy In The UK вийде нова книга про Sex Pistols.

Sex Pistols - Anarchy In The U.K
0:00 / 03:28

Читайте також: Панк-рок живий: 40 років з першого концерту Sex Pistols.

Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь