Дорофєєва та Леся Нікітюк у кумедному відео анонсували вихід спільного треку

Співачка та ведуча 14 лютого випустять пісню «Муракамі»

Дорофєєва та Леся Нікітюк у кумедному відео анонсували вихід спільного треку
Дорофєєва та Леся Нікітюк у кумедному відео анонсували вихід спільного треку t.me/thisisdorofeeva

Відома українська співачка Надя Дорофєєва (DOROFEEVA) натякнула на першу за довгий час дуетну пісню. На своїй сторінці в інстаграмі зірка сцени повідомила фанам, що на День святого Валентина представить нову композицію під назвою «Муракамі».

Читайте також: Принц Гаррі отримав подарунок від українців: його реакція потрапила на відео

Дорофєєва оприлюднила кумедне відео, де вона вперше виконує уривок з майбутнього треку в компанії ведучої Лесі Нікітюк. У підписі до ролика Надя пожартувала, що вони з Лесею зіграли ролі подружок із караоке. Також вона позначила офіційну сторінку романтичної комедії «Песики», натякнувши, що нова пісня стала саундтреком до фільму.

«Офіційний сніппет треку "Муракамі" або коли прийшли з подружкою в караоке. Реліз треку вже 14 лютого на всіх стримінгових платформах! @pesykymovie», — написала Дорофєєва.

«Відмічай подругу яка портить тобі пісні в караоке», — з гумором прокоментувала відео Нікітюк.

Раніше ми писали, що Шварценеггер відреагував на оголену сцену сина в третьому сезоні «Білого лотоса».


Теги:

Статті на тему


Ми в соцмережах

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK