«Гірко, але з медом»: Маша Кондратенко презентувала новий танцювальний хіт
Співачка випустила літній сингл про шалену закоханість
Популярна українська співачка Маша Кондратенкопрезентувала свій новий сингл та музичне відео під назвою «Гірко, але з медом». Прем'єра яскравого літнього треку та кліпу до нього відбулася 29 травня на всіх офіційних стрімінгових платформах та YouTube-каналі виконавиці
Читайте також: Дружина Остапчука відреагувала на чутки про збільшення губ перед весіллям
«Гірко, але з медом» — це свіжа робота Маші Кондратенко про стан, коли ти тільки закохуєшся і ще не можеш до кінця пояснити, що саме з тобою відбувається. Цю пісню хочеться не аналізувати, а просто прожити на собі, ввімкнути гучніше, рухатися й відчути кожен рядок. Вона трохи зухвала, чуттєва й дуже жива.Новий сингл від Маші Кондратенко — це історія про перші етапи закоханості, коли не можеш заснути через думки про людину. Коли хочеться бути поруч постійно, проводити разом кожну хвилину, відкривати одне одного й ловити цю пристрасть, від якої паморочиться в голові.
У цьому ритмічному треку багато жіночої енергії, впевненості й внутрішнього кайфу від себе. Співачка транслює стан, коли тобі подобається власне відображення у дзеркалі, своя краса, свій настрій і те, як ти відчуваєш себе поруч із кимось особливим. Маші Кондратенко хочеться, щоб під «Гірко, але з медом» дівчата танцювали, закохувались у себе ще сильніше й просто ловили момент.
Танцювальне звучання вривається у свідомість із перших секунд, а сам трек занурює у теплі спогади й відчуття, де немає зайвих турбот: лише літо, музика, пристрасть і свобода бути собою.





