LELÉKA та Ярослав Джусь повернулися до Києва після Євробачення-2026: як зустрічали артистів
Представники України посіли на конкурсі 9 місце
LELÉKA та Ярослав Джусь повернулися до Києва після Євробачення-2026: як зустрічали артистів instagram.com/suspilne.eurovision
У понеділок увечері, 18 травня, представниця України на Євробаченні-2026 LELÉKA, бандурист Ярослав Джусь та вся українська делегація офіційно повернулися додому після конкурсу. Потяг із Відня прибув на Центральний пасажирський вокзал Києва, де на артистів чекав теплий і дуже емоційний прийом.
Читайте також: Міша Романова шокувала зізнанням про батька свого 7-річного сина
На пероні музикантів зустрічали журналісти, зіркові колеги та кілька десятків відданих єврофанів. На сторінках «Укрзалізниці» та «Суспільне Євробачення» в соцмережах були опублікувані зворушливі фото та відео зі зустрічі. На кадрах LELÉKA з величезним букетом.Нагадаємо, що Україна увійшла до ТОП-10 Євробачення-2026, посівши 9-те місце із 221 балом (глядачі віддали 167 балів, журі — 54).





