Демі Мур уперше номінували на «Оскар»: реакція акторки
62-річна кінозірка може здобути нагороду за роль у фільмі «Субстанція»
Демі Мур прокоментувала свою першу номінацію на «Оскар». 62-річна актриса претендує на нагороду у категорії «Найкраща акторка» за роль Елізабет Спаркл у фільмі «Субстанція».
Читайте також: Фільм про Харків потрапив до списку номінантів на премію «Оскар-2025»
В інтерв'ю Variety вона поділилася своєю реакцією на те, що почула своє ім'я під час оголошення списку номінантів у четвер (23 січня).«Я не знаю, що я цілком у своєму тілі. Життя було сповнене контрасту з усім, що відбувалося, таких неймовірних злетів і руйнівних падінь. Минулої ночі в Лос-Анджелесі спалахнула нова пожежа, і я всю ніч був напоготові, тому що це було не так далеко від нас. Я відчуваю глибоке смирення на багатьох, багатьох рівнях. Я дуже вдячна за визнання. Але це не тільки для мене, це також про те, що представляє "Субстанція". Я тут, щоб служити чомусь більшому», — зазначила кінозірка.
Демі також розповіла про популярність фільму загалом і про те, як це співвідноситься з її досвідом роботи над «Привидом».
«Я багато разів казала, але це могло бути абсолютною катастрофою. Були певні паралелі з цим фільмом і "Привидом". Минулого тижня моя молодша дитина та її наречений сказали, що ніколи не бачили "Привида" і їм потрібно його подивитися. Я не могла цього зробити, але мене змусили подивитися другу половину. Я не бачила цей фільм років 30. Але "Привид" кинув виклик нормі, змішавши жанри. Це було справжнє серце і комедійність, але воно розширилося до нового способу мислення про втрату. Це була дуже цікава подорож», — поділилася Мур.
Повний список номінантів на «Оскар-2025» можна переглянути за посиланням.





