Лілія Ребрик зворушливо привітала тата з днем народження
Відома акторка і ведуча програм “Ранок Вдома” і “Дочекаюся” на каналі “Дім” Лілія Ребрик у своєму інстаграмі показала рідкі кадри з сімейного архіву.
Читайте також: Паска з халвою від ведучого Руслана Сенічкіна - рецепт
Телезірка привітала батька з особистим святом і вкотре зворушила своїх прихильників.Днями батько Лілії Ребрик відзначив день народження. Лілія в цей день працювала на зйомках проєкту “Дочекаюся”, і не могла привітати тата особисто, тому зробила це через свій інстаграм. Акторка поділилася відео, на якому вона у легкій рожевій сукні прогулюється містом з рідною людиною, а доповнила світлину пісня гурту ТІК “Донечка”.
“Тато! З днем народження! Люблю тебе і пишаюся, який ти в мене! Найкращий! Найтурботливіший! Найдобріший! Усміхайся частіше! А ми – всією родиною будемо тебе радувати”, – написала ведуча каналу “Дім” Лілія Ребрик.
До привітань долучилися також колеги зірки – акторка Ольга Сумська і ведучий Анатолій Анатоліч. А шанувальники Лілії Ребрик замилувалися неймовірно теплими сімейними кадрами:
- Як це зворушливо. Вам дуже повезло з таким татом, коли можна отак просто говорити про все на світі, гуляючи парком і відчувати себе в душі маленькою дівчинкою, яку татко качає на гойдалці, бажаю міцного здоров'я вашому татові, він у вас найкращий!!
- Здоров'я та довгих, щасливих років життя вашому татові! Він щаслива людина, має таку гарну, талановиту донечку, як ви Ліля.





