Нікітюк звинуватили у піарі на війні: ведуча у сльозах відповіла
Теледіва відвідала Харків, які сильно постраждали через російські ракети та артилерію.
Українська ведуча Леся Нікітюк у рамках зйомок свого проекту "ЛеМаршрутка" вирушила до Харкова, який напівзруйновано через російську агресію. Зокрема, зірка побувала на Північній Салтівці та побачила жахливі руїни. В Інстаграмі зірка показала фото, зроблені у Харкові, проте реакція мережі виявилася неоднозначною. Знайшлися ті, хто звинуватив теледіву у хайпі на війні.
Читайте також: Леся Нікітюк розсекретила, які фото висять у неї на холодильнику
Критика виявилася настільки неприємною Лесі, що вона не змогла стримати сліз. У сториз артистка відповіла критикам, що поїхала до Харкова "не гуляти, не поїсти та не попити"."У мене є робота - ми знімаємо. Це я говорю для тих людей, які не стежать за тим, що пишуть у коментарях. Мені б хотілося звернутися до вас. Думайте, що ви пишите і в який час ви це пишите, і кому ви пишіть," - висловилася Нікітюк.
Леся наголосила, що у всіх українців зараз є оголений нерв - у тих, хто в Україні та хто виїхав.
"Ми всі в однаковому становищі. І якщо ми ще займатимемося внутрішнім срачем, це точно ні до чого доброго не приведе. Нехай цих коментарів мало, нехай їх там одиниці, але я їх завжди читаю. Тому що я люблю свою роботу, я люблю людей. Якби мені було пофіг, і вам не хотілося б за мною стежити і взагалі мною цікавитися. Хтось мені написав: "Не беріть дурного в голову, мудра людина такого не написала б". Але я вважаю, що в нас у країні всі люди мудрі, і я бажаю нам усім бути мудрішими з кожним днем,”– заявила телезірка.
Раніше ми писали, що Сергій Бабкін повернувся до Харкова та виступив перед військовими.





