Погорєлова відреагувала на розрив Топольського з Катею

Саша продовжила товаришувати з переможницею "Холостяка" після закінчення шоу.

Погорєлова відреагувала на розрив Топольського з Катею
Алекс попрощався з Сашею перед фіналом.
instagram holostyakstb

Учасниця 12-го сезону романтичного реаліті "Холостяк" Саша Погорєлова відреагувала на гучне розставання головного героя проєкту Алекса Топольського з переможницею Катею Лозовицькою. В Інстаграмі Саша розповіла, що дружба між учасницями можлива, особливо після закінчення.

Погорєлова продовжила спілкуватися з Лозовицькою, бо знала і до пост-шоу, що та розлучилася з Топольським. Дівчина не береться судити їхні претензії один до одного.

"Вважаю, що це абсолютно їхня справа. Вони дорослі люди і розуміють, що кожному з них потрібно. Катя дуже чутлива. На мою думку, вона завжди поводилася гідно і жіночно," - написала Погорєлова.

Олександра також натякнула, що Алекс виявився іншим поза шоу.

"Сенсу дискутувати на цю тему далі немає. Думаю, кожен зробив для себе якісь висновки і побачив хто є хто", - наголосила дівчина.

Погорєлова подякувала "Холостяку" за людей, які залишилися в її житті після закінчення сезону.

Раніше ми писали, що Топольський та Катя висунули один одному взаємні публічні претензії.


Теги:

Статті на тему


Ми в соцмережах

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK