Саша Погорєлова з Холостяка зізналася, за що ображена на Алекса: Не зміг підтримувати мене у ці моменти
Дівчина залишила проєкт в 11 випуску, за крок до фіналу.
Учасниця 12 сезону романтичного реаліті "Холостяк" Олександра Погорєлова залишила проєкт в 11 випуску, за крок до фіналу. В Інстаграмі дівчина назвала "Холостяк" маленьким життям, а також зізналася, що відчувала по відношенню до Алекса Топольського.
Саша зазначила, що холостяк їй подобався, але їй всього було мало.
"Мало уваги, мало побачень, мало часу проведеного разом. І я відчувала як потроху згасаю. Я думаю, будь-яка дівчина мене зрозуміє, адже коли людина тобі подобається, хочеться проводити весь час разом, а тут треба було ділити все з іншими дівчатами," - наголосила учасниця.
Саша була фавориткою з перших днів, але зізнається, що не була здивована вильоту: "Все ж таки це шоу і якщо комусь пощастило, пройти крізь усе це і справді закохатися по самі вуха, це просто люди, які створені один для одного".
Погорєлова наголосила, що на шоу вперше зрозуміла, як боїться камер. Алекс її не підтримав, а навпаки підкреслював її сором'язливість. Навіть за 11 тижнів вона до них не звикла. Також дівчину дратувало, що вона виглядає гіршою, ніж у реальному житті.
"Цього ніхто не очікував. Я завжди максимально відкрита, не сором'язлива і я мала досвід публічних виступів. Але на шоу, кожного разу, побачивши камеру, мене тригерило. Алекс, на жаль, не зміг підтримувати мене в ці моменти. Іноді він навіть наголошував, що я нервуюсь. Це мені не дуже подобалося," - підкреслила Погорєлова.
Раніше ми писали, як Саша Пописалигорєлова та Марина відреагували на виліт із "Холостяка" за крок до фіналу.





