Екс-дружина Віталія Кличка стала учасницею німецьких "Танців із зірками"
Наталя вирішила розпочати нове життя після розлучення із мером Києва.
Колишня дружина мера Києва Віталія Кличка – Наталія Єгорова – повністю оновилася. В Інстаграмі, незважаючи на синю галочку, їй вдалося поміняти нікнейм акаунту, який раніше був із прізвищем екс-чоловіка. Після розлучення Наталя неодноразово просила припинити її називати "Наталею Кличко".
Читайте також: Екс-дружина Кличка показала, як підросли їхні сини
Тепер вона підписана дівочим прізвищем - Наталія Єгорова. Окрім інстаграмних змін, зірка повідомила, що стала учасницею проєкту "Танці з зірками" в Німеччині. Саме там живе Наталя із трьома дітьми від Кличка останні 10 років."Ми вітаємо на нашому танцмайданчику ще одну зірку: Наталя Єгорова (раніше Кличко) стала учасницею "Let's Dance" і танцюватиме за титул "Dancing Star 2023". Ми дуже раді, що ви з нами!" – йдеться у повідомленні на сторінці проєкту.
Також Наталя поділилася в Інстаграмі своїми почуттями від запрошення взяти участь у шоу.
"Я так схвильована і досі не можу повірити. Я зможу спробувати щось нове, щось, що завжди хотіла зробити, але ніколи не вирішувалася. Це неймовірно важка робота! Але я готуюся до цього," - зізналася Єгорова.
Раніше ми писали, з ким Бред Пітт зустрів Новий рік.





