Кошмал зворушила діалогом із сином: Мам, а в нас ще є цукерки чи тільки з похорону залишилися
Після перемоги у війні Анна пообіцяла синові поїздку на море.
Українська актриса Ганна Кошмал поділилася щирим діалогом із сином Михайлом, який стався місяць тому. В Інстаграмі зірка розповіла, як одного разу син попросив у неї цукерки, але вдома були лише солодощі, що залишилися після похорону.
Читайте також: Ганна Кошмал зізналася, чи святкуватиме Новий рік
Ганна зазначила, що даний діалог описує час, у який мешкають зараз українці."- Мам, а в нас ще є цукерки чи тільки з похорон лишились?
- Тільки з похорон, кошеня. Як дадуть світло вибіжу тобі ще за смаколиками.
- Мам, а коли світло відремонтують?
- Коли наші захисники виженуть ворогів з України.
- І тоді поїдемо до моря?
- Поїдемо, синок, обов’язково!," - поділилася Кошмал.
Актриса наголосила, що українські діти заслуговують жити у вільній країні під мирним небом.
"Це одна з найсильніших мотивацій для невпинної боротьби. Зараз ми швидко пристосовуємося до будь-яких умов, адже нас всіх об‘єднує спільна мета - перемога України," - зазначила Ганна.
Раніше ми писали, що Злата Огнєвич поділилася планами на Новий рік.





