"Час працювати по-іншому": Джолі більше не посол Доброї волі ООН

Акторка хоче працювати з біженцями по-іншому.

"Час працювати по-іншому": Джолі більше не посол Доброї волі ООН
Анджеліна Джолі.
открытые источники

Голлівудська актриса Анджеліна Джолі повідомила, що хоче змінити спосіб своєї роботи, тож залишила посаду посла доброї волі ООН у справах біженців. Про це повідомляє Агентство ООН у справах біженців.

Читайте також: В мережу потрапив лист Джолі, адресований Пітту: Неможливо писати це без сліз

Зірка планує змінити підхід до роботи з біженцями, але не зрікається місії їм допомагати. Джолі близько 10 років обіймала посаду спеціального посла Організації. Тепер Анджеліна хоче зайнятися глобальними потоками біженців із Сирії та інших країн. Зірка також проти указу Трампа, який планував обмежити в'їзд біженців до США.

"Після 20 років роботи в системі ООН я відчуваю, що мені час працювати по-іншому, безпосередньо взаємодіяти з біженцями та місцевими організаціями та підтримувати їхню пропаганду рішень", - прокоментувала актриса.

У заяві ООН сказано, що Джолі розширить свою роботу: "У той час, коли світ стикається зі складними, багатогранними та взаємопов'язаними кризами, вона планує взаємодіяти з ширшим колом учасників із ширшого кола гуманітарних питань, а також безпосередньо працювати з місцевими організаціями".

Верховний комісар ООН Філіппе Гранді зазначив, що цінує співпрацю з актрисою та її бажання змінити свої напрямки роботи як посла.

"Після тривалої та успішної співпраці з УВКБ ООН я ціную її бажання змінити своє зобов'язання і хочу підтримати його рішення. Я знаю, що справа біженців залишиться близькою його серцю, і я впевнений, що вона виявить таку ж пристрасть і увагу до ширшого гуманітарного портфоліо. Я сподіваюся на нашу подальшу дружбу", - повідомив Гранді.


Теги:

Статті на тему


Ми в соцмережах

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK