Топольський пояснив, чому скасував церемонію троянд у 6 випуску
Холостяк вважає огидним, що влаштували учасниці.
Бізнесмен та головний герой романтичного шоу "Холостяк-12" Алекс Топольський пояснив в Інстаграмі, чому у 6 випуску не провів церемонію троянд. Жодна дівчина не покинула проєкт.
Читайте також: Дві учасниці Холостяка зізналися, кого розраховували побачити на місці Топольського
У цій серії учасниці записували анонімні думки одна про одну. Прийшовши на церемонію, разом із Алексом вони це прослухали. Холостяк настільки був шокований від почутого, адже дівчата поливали один одного брудом.
Повідомлення засмутили Топольського. Герой не розумів, кому вірити. Адже з ним дівчата не такі, як про них розповіли інші учасниці. Тому Алекс просто не зміг зробити вибір.
"Думаю, з того, що показали у випуску, ви всі зрозуміли, що мені стало жахливо неприємно знаходитися поряд з дівчатами, після того, як я почув, що вони один про одного говорять. Це дійсно огидно. Здорова конкуренція - це здорово, у бізнесі вона стимулює прогрес, у житті вона змушує нас рости як особистість та відмінність здорової конкуренції від нездорової полягає в тому, що у здоровій конкуренції ми поважаємо свого суперника, але коли хтось починає поливати брудом свого конкурента, а він відповідає цим – це неправильно", – пояснив свою позицію Холостяк.
Однак наступного тижня він зустрінеться знову з учасницями, щоб усе з'ясувати. Також у майбутніх випусках не буде більше троянд останнього шансу, троянд господині вдома та троянд бажання.
Раніше ми писали, що Топольський порівняв виліт учасниці зі смертю.





