Влад Яма заявив, що надто гарний для радіо
Хореограф привітав себе з Днем радіо, телебачення та зв'язку.
Влад Яма.
instagram vladyama_official
Український хореограф і ведучий Влад Яма, який на початку повномасштабної війни виїхав до США, опублікував пост в Інстаграмі на честь Дня радіо, телебачення та зв'язку, який відзначають в Україні 16 листопада.
Танцюрист зізнався, що у нього давні та теплі стосунки з телевізором. Зараз розважальний контент на паузі, а на радіо Яма працювати відмовляється.
"У мене близькі та успішні стосунки з телебаченням уже багато років. Але розважальне телебачення зараз на паузі. А я занадто гарний для радіо. І головне зараз – безпека сім'ї," - заявив Влад Яма.
instagram vladyama_official
Раніше ми писали, що кіт-блогер Степан показав результат російської ракетної атаки у Львові.





