Камалія про знайомство з чоловіком-мільярдером: Від нього якесь світло йде
Співачка одружена з Мохаммадом Захуром вже 19 років.
Українська виконавиця Камалія поділилася спогадами з першої зустрічі з чоловіком, пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром. Щаслива сім'я у шлюбі вже 19 років і виховує доньок-близнят - Арабеллу та Мірабеллу.
Читайте також: Камалія зізналася, що війна навчила їхню родину жити інакше: Раніше усі свята з розмахом
В інтерв'ю Rostyslove Production Камалія розповіла, що знайомство з майбутнім чоловіком сталося в непростий для дівчини час - коли розлучилася з хлопцем і перебувала в депресивному стані. Тоді їхній спільний друг вирішив її відволікти та запросив на захід у Києві, де був і Захур. Артистка повідомила, що це було 15 липня."Це була зустріч у неформальній обстановці. Мене запросив наш спільний друг. І я приїхала. Попросили мене заспівати. Усі були чоловіки на цій зустрічі, я одна жінка. Їх було багато і всі заможні, всі бізнесмени. Захур був найяскравіший. У мене було таке відчуття, коли я його побачила вперше, що він такий світиться. Від нього якесь світло йде. Це було моє перше відчуття. Раніше я ніколи такого не відчувала. Так, я закохалася. Але ось так, що ти дивишся на людину і від неї йде світло," - згадує Камалія.
Вже за кілька днів, 19 липня, Мохаммад Захур запросив дівчину на обід і з того часу між ними зав'язався роман. Вже за кілька місяців кохані одружилися.
Раніше ми писали, що Ріта Ора підтвердила, що таємно вийшла заміж за Тайку Вайтиті.





