Приходько вперше розповіла, куди евакуювалася з чоловіком та дітьми
Співачка заявила, що "це вже не секрет".
Українська виконавиця Анастасія Приходько вперше розповіла, до якої країни евакуювалася на початку вторгнення разом із дітьми та чоловіком. В інтерв'ю Аліні Доротюк зірка розповіла, що вже не приховує цієї інформації.
Читайте також: Приходько розповіла про заробіток у війну: Тепер я утриманка
У перший день повномасштабної війни співачка разом із трьома доньками та чоловіком Олександром виїхали з Київської області. Понад місяць сім'я провела у Львові, а потім відвідали в рамках евакуації три країни. Наприкінці весни вони повернулися до України."Я говорю: "Давай ми поїдемо до Львова". Ми просиділи там 40 днів, а потім поїхали до Угорщини, до Словаччини – ми їхали до подруги до Італії. Побули там десь два тижні і після Великодня повернулися," - поділилася Анастасія .
Журналістка уточнила, як вдалося виїхати з України її чоловіку Олександру. Приходько наголосила, що її чоловік – багатодітний тато, що дозволяє перетинати кордон України.
Раніше ми писали, що Приходько засуджує інших артистів-чоловіків, які виїжджають за кордон. Зокрема це стосується Потапа, якого вона недолюблює.





