Дівчина, що заспівала про незалежну Україну, радісно зустріла окупантів

На телеграм-каналі Олексія Дурнєва з'явилося відео зі співачкою з Лисичанська, яка спершу виконала патріотичну пісню про Україну, а потім сказала загарбникам: "Ми чекали на вас з 14-го року".

Дівчина, що заспівала про незалежну Україну, радісно зустріла окупантів
Дівчина їздила до Росії, проте повернулася
t.me bozhejakekonchene

На телеграм-каналі "Боже, яке кончене", засновником якого є журналіст і гуморист Олексій Дурнєв, опубліковано ролик із мешканкою Лисичанська (Луганська область). Нещодавно вона співала про вільну Україну, про що свідчить відповідний музичний кліп. Проте цього року, схоже, кардинально змінила свої погляди. Із приходом у місто окупантів дівчина дала коротке інтерв'ю на камеру.

"Нарешті ми вас дочекалися. Чекали на вас ще з 14 року", – сказала виконавиця кавера на пісню "Rampampam".

Читайте також: Зірка Вороніних Дронов отримав за підтримку вторгнення РФ в Україну

Також усміхнена співачка зазначила, що була в Росії, проте повернулася.

"Нема нічого гіршого за ось таке. Пристосуванці з Лисичанська після патріотичних співів розповідають казки про "ждалі 8 лєт"", – підписано ролик на телеграм-каналі.

Коментатори висловили згоду з вищесказаним. Хтось припустив, що такими діями дівчина спробувала вберегти своїх рідних від небезпеки. Інші ж зазначили, що напрочуд щиро вона говорила.

Читайте також: Тіна Кароль повернулася в Україну та показала врожай зі своєї грядки

Раніше ми писали про те, що Анастасія Приходько нагадала Потапу про його зняття штанів перед російською публікою.


Теги:

Статті на тему


Ми в соцмережах

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK