Хливнюк із "Бумбоксу" назвав своє головне завдання на війні
З перших днів повномасштабної війни лідер гурту приєднався до тероборони Києва.
Фронтмен українського гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк розповів про своє головне завдання на війні. Співак із перших днів повномасштабної війни перебуває у лавах територіальної оборони Києва. Про це артист повідомив в інтерв'ю "Зоряному шляху".
У перші тижні своєї служби Андрій посилював патрульну поліцію столиці. За майже чотири місяці вторгнення артист побував і в деокупованих містах, і на передовій. Зараз він виконує функції водія, кулеметника та "зама по тилу".
"Завдання моє – це забезпечити тих людей, які теж виконують наказ, але які не мають такої кількості людей, які їм довіряють, такої кількості зв'язків, такої кількості грошей, щоб забезпечити автомобілями, аптечками, пальним, патронами, різними речами," - наголосив Хлівнюк.
Лідер "Бумбокса" наголосив, що без волонтерської допомоги, які закуповують військове спорядження для захисників, був би безсилим.
" Зам по тилу. І я не один. Сам би я не впорався. Є люди, які набагато крутіші, ніж я. Я пишаюся десятками тисяч людей наших. Хлопцями та дівчатами, які воюють перш за все. Але не менше я пишаюся тими, хто забезпечує нас усім необхідним. І вони страждають там через те, що ми їм говоримо: "Сидіть у Польщі, не лізьте сюди". Вони кажуть: "Ми хочемо додому". "Ну а хто буде займатися тим, чим ви займаєтеся там ? Хто бігатиме по всіх цих барахолках, хто все це шукатиме, везтиме, слатиме?» - висловився артист.
Раніше ми писали , як Тарас Тополя відзначив свій ювілей 21 червня. Артист, який перебуває на фронті, розповів про втрату побратима цього дня і що йому довелося робити.





