Дмитро Шуров публічно зізнався в коханні дружині з нагоди її юбілею
Музикант привітав кохану із 50-річчям
Відомий український музикант Дмитро Шуров зворушливо привітав свою дружину Ольгу Шурову з ювілеєм. Коханій артиста виповнилося 50 років. На своїй сторінці у фейсбуці 44-річний лідер проєкту Pianoбой опублікував свіже фото іменинниці на природі та публічно зізнався їй в коханні.
Читайте також: Олена Тополя показала авто за 45 тисяч доларів і зізналась, скільки витрачає на пальне
У дописі Дмитро з ностальгією згадав, з як починалась їхня спільна історія чверть століття тому. Закохані познайомилися у Макдональдсі на Майдані Незалежності у Києві. Музикант підкреслив, що відтоді вони разом пізнають світ, долають усі його життєві сходинки, трансформуються та змінюються, але незмінно примножують свою любов. Дмитро Шуров відверто зізнався, що дружина є його головною опорою і справжньою «жінкою, яка тримає дзен».«Навіть у часи, коли, здається, вже все втратило сенс і найлогічнішим способом вижити стане просто окамʼяніти в очікуванні наступної реінкарнації (якої може не бути, а ця ще є) ти відчиняєш для мене вікно у вічне, нагадуєш про найважливіше, знову вчиш радіти простим речам, як бути собою, як любити життя», — написав артист.
Він побажав Ользі спокою, впевненості у завтрашньому дні та зазначив, що попереду на них чекає ще багато яскравих барв і «чимало невипитого розе з її улюбленим манго».
Ольга та Дмитро офіційно перебувають у шлюбі вже понад 23 роки. Подружжя виховало сина Лева, який цього літа святкуватиме свій 23-й день народження. Торік зірковий батько ділився, що їхній дорослий спадкоємець наразі проживає в Лондоні, де навчається на музичного продюсера.





