Ротару виставила фото біля Андріївської церкви в Києві та присвятила підпис місту

Софія Ротару показала себе на кадрі, знятому в столиці України.

Ротару виставила фото біля Андріївської церкви в Києві та присвятила підпис місту
Ротару використала в дописі слова пісні про Київ
instagram sofiarotaru.official

Софія Ротару вперше за тривалий час нагадала про себе в соцмережах, опублікувавши новий допис з нагоди свята.

Читайте також: Різатдінова знялася в Києві із сином, ставши на свою зірку

В інстаграм-історіях артистка виклала світлину, зроблену в історичному центрі столиці. Для знімка Ротару позувала на Андріївському узвозі біля Андріївської церкви. Прогулялася в довгій білій сукні, чорних чоботях і сонцезахисних окулярах.

Публікацію співачка присвятила Дню Києва. У привітанні вона використала рядок із відомої пісні "Як тебе не любити, Києве мій", доповнивши повідомлення емодзі у вигляді серця.

Коли саме зроблено кадр, виконавиця не уточнила. Але серію подібних світлин вона вже публікувала значно раніше.

instagram sofiarotaru.official

Від початку повномасштабного вторгнення Ротару значно скоротила свою публічну активність і рідко коментує події чи ділиться подробицями особистого життя. Однак у важливі для своєї родини й країни дати співачка періодично виходить на зв’язок із шанувальниками у соцмережах.

Читайте також: Сумська з Борисюком приготували вечерю на даху під час блекауту в Києві

За інформацією, яка раніше з’являлася в медіа, артистка продовжує жити в Україні, у своєму будинку поблизу Києва.


Теги:

Статті на тему


Ми в соцмережах

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK