Міка Ньютон повернулася в Україну і вперше за 13 років виступила в Києві

Співачка з 2011 року живе у США

Міка Ньютон повернулася в Україну і вперше за 13 років виступила в Києві
Міка Ньютон повернулася до України і вперше за 13 років виступила у Києві instagram.com/mikanewton

Відома українська співачка та акторка Міка Ньютон вперше за останні 13 років дала концерт в Україні. Грандіозне повернення зірки відбулося 30 травня в Києві на території ВДНГ у рамках триденного музичного фестивалю «Покоління».

Читайте також: Дуа Ліпа та Каллум Тернер офіційно одружилися

Артистка, яка з 2011 року проживає в США, виконала свої найпопулярніші хіти, проте у зовсім новому звучанні. Відтепер Міка співає виключно українською та англійською мовами — зокрема, на концерті прозвучали перекладені хіти «Білі спогади» і  «В полоні» , а також пісня Angel, з якою вона виборола 4 місце на Євробаченні-2011.

Під час виконання однієї з пісень один із пальних прихильників просто з натовпу зробив співачці пропозицію руки та серця. Міка відреагувала з гумором, нагадавши, що з 2018 року заміжня за американським бізнесменом Крісом Сааведрою.

@pokolinnya.festival

Це було неймовірно!

♬ оригінальний аудіозапис - pokolinnyafest

@pokolinnya.festival

30 травня на сцені Покоління

♬ оригінальний аудіозапис - pokolinnyafest


Теги:

Статті на тему


Ми в соцмережах

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK