Приходько повідомила, що її лякає гімн України

В Анастасії Приходько ранковий Державний гімн викликає відчуття, що сталося "щось погане".

Приходько повідомила, що її лякає гімн України
Приходько висловилася в соцмережі
instagram prykhodko_official

Анастасія Приходько вкотре привернула увагу своїми міркуваннями в соцмережі. У новому дописі вона висловилася про вмикання Державного гімну України о дев’ятій ранку.

Читайте також: Федишин розповіла, що після підтримки цінностей Меловін обізвав її

Співачка зазначила в тредсі, що досі не звикла до гучного звучання гімну в цей час. За її словами, коли мелодія лунає під час сну, це викликає в неї тривожні асоціації та відчуття занепокоєння. Співачка щоразу намагається зрозуміти, чи не сталося чогось поганого.

У коментарях частина користувачів критично відреагувала на слова співачки, уважаючи такі асоціації недоречними з огляду на символічне значення Державного гімну після оголошень уранці хвилини мовчання.

threads

Читайте також: Приходько викликала нову хвилю критики, процитувавши Фаріон

Останнім часом Анастасія Приходько стає учасницею публічних дискусій через свої висловлювання в соцмережах. Нещодавно вона викликала обговорення, процитувавши покійну Ірину Фаріон.


Теги:

Статті на тему


Ми в соцмережах

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK