«Поїхали на заправку»: чим ласує чемпіонка Юлія Левченко
Українська легкоатлетка взяла участь у шоу «єПитання», випуск якого вийде 29 травня о 19:00 на Новому каналі, і розповіла сайту afisha.bigmir.net, що їсть одразу після повернення в Україну з виїзних змагань
І професійний спортсмен, і той, чия активність обмежується хіба пішою прогулянкою, потребують одного: балансу білків, жирів, вуглеводів і вітамінів. Тому якісна їжа і базові правила в харчуванні залишаються незмінними. Срібна призерка Чемпіонату світу, дворазова чемпіонка України, легкоатлетка Юлія Левченка зіграла в «єПитання на Новому», в ефірі якого і розповіла, що в неї в раціоні. Зокрема, коли вона повернулася в Україну після Чемпіонату світу, то першим, що зробила, – замовила борщ.
– Так, це було пізно ввечері. Десь близько 23:00. Приїхала на автобусі, мене зустрів чоловік і сказав: «Їдемо додому». На що відповіла: «Ні, поїхали на заправку, там є борщ. А я дуже хочу». Ми з командою представляли країну в Токіо, а там не було борщу, от і засумувала, – з усмішкою каже Юлія Левченко. – Та й взагалі найбільше сумую за домашніми звичайними стравами: гречкою, смаженою картопелькою, котлетами. Звичайно, треба їсти усе це в міру, хоч і дуже-дуже хочеться. А за кордоном найчастіше зі страв – це рис, паста, піца. Я обмежую себе в кількості, але дозволяю все. Дуже люблю їсти (усміхається).
«єПитання на Новому» з ведучою Лесею Нікітюк – щопʼятниці о 19:00 на Новому каналі! 29 травня в ігровому двобої зіткнуться команда гумористів, за яку гратиме Володимир Жогло, Вадим Дзюнько, Роман Щербан, Тарас Стадницький, та команда чемпіонок, серед яких Ярослава Магучіх, Юлія Левченко, Влада Харькова та Анжеліка Терлюга.





