Ексдружина Неліпи повернулася до Києва та відвідала його могилу
Тамара Неліпа вперше за довгий час приїхала до України
Колишня дружина загиблого українського телеведучого, шоумена та військового Максима Неліпи повернулася до Києва після тривалого перебування в Ізраїлі. На своїй сторінці в інстаграмі Тамара опублікувала серію фото, зроблених під час поїздки.
Читайте також: Аліна Гросу вперше розсекретила дату свого другого весілля
У дописі жінка зізналася, що повернення до рідного міста викликало у неї хвилю ностальгії. Окрім міських краєвидів, Тома поділилася знімком з кладовища, куди прийшла вшанувати пам'ять колишнього чоловіка.Могила військового повністю укрита синьо-жовтими квітами, державними прапорами та траурними вінками зі стрічками «Захиснику України» від близьких та побратимів.
«Обожнюю Київ та відчуття себе тут... Ці спогади — їх неможливо передати..! Я вдячна за кожну хвилину проведену тут. Зараз багато справ, ні з ким не можу зустрітися, але впевнена, що кожний з нас відчуває цю підтримку та бажання побачитись... Обіймаю та з теплом у серці усіх пам'ятаю. Все обов'язково буде добре (для кожного з нас!)», — емоційно написала Тома у соцмережі.
Варто зазначити, що через бюрократичні нюанси родина Неліпи вже рік після його поховання не може домогтися дозволу на встановлення постійного пам'ятника на цвинтарі.





