Фіналістку «Холостяка» Половинкіну екстрено госпіталізували через укус кліща

Як на тривожну новину відреагував Тарас Цимбалюк

Фіналістку «Холостяка» Половинкіну екстрено госпіталізували через укус кліща
Фіналістку «Холостяка» Половінкіну екстрено госпіталізували через укус кліща instagram.com/polovynkina_

Фіналістка популярного реаліті-шоу «Холостяк» Анастасія Половинкіна налякала підписників кадрами з лікарняної палати. Дівчина потрапила в інфекційне відділення через укус кліща.

Читайте також: Потап і Настя оголосили про повернення їхнього дуету після 9-річної паузи

В інстаграмі Анастасія розповіла, що провела день на природі, а ближче до вечора їй стало різко погано. Зірка списала все на звичайну перевтому і намагалася лікуватися самостійно.

Проте згодом у Половинкіної почали сильно набрякати шия та скули. Перед самим візитом до лікарні Настя вирішила помити голову і саме тоді виявила у волоссі кліща. Анастасію терміново госпіталізували та поставили під крапельниці.

Дівчина вже повернулася додому, проте інфекціоністи попередили її, що лікування буде складним і тривалим, оскільки Половинкіна виявила кліщ лише на третій день після укусу.

«Це був незабутній досвід. Попереджаю, що кліщі — це не смішно і треба бути дуже уважними!», — підписала відеозвернення Анастасія.

Тарас Цимбалюк у коментарях вирішив підтримати колишню учасницю «Холостяка», написавши: «Обіймаю тебе, Настюш!».

 


Теги:

Статті на тему


Ми в соцмережах

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK