Світлицька заінтригувала зустріччю з колишнім чоловіком
Олена Світлицька виставила спільні кадри з ексобранцем і донькою.
Олена Світлицька після розлучення з колишнім чоловіком Миколою спричинила чутки про їхнє можливе возз’єднання. Причиною став сімейний кадр, який артистка опублікувала в соцмережах.
Читайте також: Наречена Роналду викликала захват підписників тілом у різних купальниках
Акторка позувала разом із ексчоловіком і їхньою молодшою донькою Марією. Усміхнені й щасливі, вони одразу привернули увагу підписників, які почали активно обговорювати можливе примирення пари.
Але згодом акторка пояснила, що зустріч була пов’язана з виступом доньки на дитячому концерті для батьків. Саме заради Марії колишнє подружжя зібралося разом. За словами Олени, після розлучення їм вдалося зберегти повагу та дружнє ставлення.
Сама Світлицька не стала підтримувати чутки про відновлення роману. У коментарях вона прямо називає Миколу своїм колишнім чоловіком і жодних натяків на возз’єднання не робить.
Читайте також: Світлицька розповіла про розлучення з чоловіком і те, чи шкодує про це
Про розлучення Олени Світлицької стало відомо в січні 2025-го. Їхній шлюб тривав дев’ять років. Пізніше акторка зазначала, що вони з колишнім чоловіком "залипали одне в одному" й не давали розвиватися.





