Глущенко після розлучення зі Збаращуком висловилася про можливе возз'єднання

Яна Глущенко розповіла, чи підтримує стосунки із Олегом Збаращуком.

Глущенко після розлучення зі Збаращуком висловилася про можливе возз'єднання
Глущенко не категорична стосовно взаємин
instagram yamo4ka

Яна Глущенко висловилася про стосунки з колишнім чоловіком, продюсером Олегом Збаращуком, після розлучення.

Читайте також: Колишній чоловік Камалії повідав, громадянами якої країни є їхні доньки

Акторка зазначила, що попри завершення восьмирічного шлюбу між ними збереглися теплі стосунки та взаємоповага. Колишнє подружжя продовжує спілкуватися заради спільного сина Тамерлана й часто бачиться в повсякденному житті.

За словами Глущенко, нині не йдеться про відновлення близьких взаємин. Водночас вона дала зрозуміти, що не хоче робити категоричних заяв щодо майбутнього й допускає, що життя може піднести несподівані повороти.

Читайте також: "Проблема в тобі": колишній чоловік Дженніфер Лопес звинуватив її в зрадах

Акторка також зазначила, що ставиться до ексчоловіка з любов’ю та повагою як до батька їхньої дитини, тому не може просто викреслити його зі свого життя.

"Наприклад, Олег забирав Таміка і я кажу йому: "Збаращуку, який ти красивий!". І все. Це вже сестринська любов і повага. Це ж рідна людина, ти ж не можеш сказати: "Усе, пішов звідси"", – розповіла артистка.


Теги:

Статті на тему


Ми в соцмережах

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK