Леді Ґаґу запідозрили у використанні препарату для схуднення
Lady Gaga привернула увагу публіки, виступивши в перерві Суперкубку.
Lady Gaga, вона ж – Стефані Джерманотта, опинилася в центрі обговорень після шоу 8 лютого в перерві Super Bowl. Увагу глядачів привернули не лише вокал, хореографія та сценічні образи зірки, а й помітні зміни в її зовнішності.
Читайте також: Гуморист Жогло показався після схуднення на 65 кг й операції на шлунку
У соцмережах активно дискутують про обличчя 39-річної виконавиці, яке, на думку деяких користувачів, має значно худіший вигляд, аніж раніше. Частина фанів припустила, що такі зміни можуть бути пов’язані з використанням інʼєкційних препаратів для схуднення, зокрема – популярного серед знаменитостей оземпіка.
Обговорення швидко набрало обертів у мережі X (колишній Twitter). Користувачі залишили іронічні й провоційні коментарі на кшталт: "Хтось іще помітив "оземпікове обличчя" Леді Ґаґи?", "Це Lady Gaga чи ШІ?" чи "Lady "Оземпік" Gaga?".
Водночас жодних підтверджень використання співачкою препаратів для схуднення немає, а сама Lady Gaga ці чутки наразі не коментувала.
Читайте також: Вокаліст ТіК Бронюк розкрив спосіб свого схуднення на 30 кг
Відомо, що тема маси тіла для Джерманотти не нова. Вона розповідала, що з юних років боролася із зайвими кілограмами й мала розлади харчової поведінки, зокрема – булімію. У різні періоди кар’єри коливання її ваги ставали приводом для пліток. Певний час артистці навіть приписували вагітність.





