Кузнєцова розповіла про особисте життя після розриву з росіянином
Катерина Кузнєцова розповіла про свої побачення і те, хто може стати її обранцем.
Катерина Кузнєцова поділилася подробицями свого особистого життя після розриву з росіянином Максимом Апліним, із яким перебувала в стосунках протягом восьми років.
Читайте також: Бражко прокоментував пост Квіткової про кохання
Зірка фільму "Скажене весілля-2" і серіалу "Кохання та полум’я" зазначила, що вже почала ходити на побачення, хоч і має насичений робочий графік. Акторка зазначила, що уваги з боку чоловіків їй вистачає – вона отримує квіти й подарунки й не почувається самотньою. Про це Кузнєцова розповіла в проєкті "Ранок у великому місті".
Іще публічна особа висловилася про те, яким має бути цікавий для неї чоловік. За словами Катерини, вона не вірить у чіткі списки вимог чи умовності. Для неї головне – "хімія", яка виникає між людьми в конкретний момент.
Читайте також: Дружина Анатоліча здивувала тим, як вони змінилися за 17 років стосунків
Катерина Кузнєцова була одружена з актором Євгеном Проніним, одначе їхній шлюб протривав недовго. Пара розлучилася через розбіжності в політичних поглядах. Після цього акторка перебувала в стосунках із Максимом Апліним, який мав проукраїнську позицію та мав намір змінити громадянство.





