Сумська з Борисюком приготували вечерю на даху під час блекауту в Києві
Ольга Сумська та Віталій Борисюк провели вечір без електрики із сусідами.
Українські акторки Ольга Сумська й Віталій Борисюк показали оригінальний спосіб дозвілля під час знеструмлення Києва. Коли в місті вкотре вимкнули світло, подружжя приготувало вечерю в стилі руферів.
Читайте також: Данилко показав свою квартиру в Києві на фото, які потраплять до книжки
Оскільки у квартирі публічних осіб не було ні електрики, ні води, готувати вдома виявилося неможливо. Вихід знайшовся швидко: разом із сусідами вони винесли мангал на дах будинку. Просто на снігу компанія смажила м’ясо, спілкувалася, співала пісень і підтримувала одне одного.
Відеозаписом імпровізованої вечері на тлі нічного Києва Сумська поділилася в інстаграмі. У ролику зірка українського серіалу "Роксолана" стоїть поруч із чоловіком, який має налобного ліхтаря, а за їхніми спинами видно темна столиця з поодинокими вогнями.
Читайте також: Окріп на морозі – у мережі віруситься тренд з рукотворною хмарою з пари
У дописі артистка привітала підписників з нагоди "дня обіймів". А ще мовила, що вечеря, попри відсутність світла і води, буде, оскільки є "рідні сусіди". Також акторка попросила в Бога сил, щоб пережити ці випробування.
[[html_code code_id="146348" /]





