Джолі вирішила переїхати зі США й продає майно – яка причина
Анджеліна Джолі розглядає для проживання Європу.
Анджеліна Джолі планує перебратися до іншої країни. Про це повідомляє інсайдер, наводячи одразу кілька підтверджень.
Читайте також: Дочка Фреймут із декольте виказала собі подяку за переїзд до США
Зірка вже чимало років мешкає в Лос-Анджелесі, одначе, за інформацією видання People, вона почала позбуватися свого майна. Зокрема, Джолі виставила на продаж маєток, у якому проживає з 2016 року, і навіть потай проводить покази для потенційних покупців.
За словами джерела, акторка серйозно налаштована залишити США й переїхати до Європи. Таке рішення вона нібито ухвалила через бажання більшої приватності: у європейських країнах папараці виявляють менше уваги публічним особам. Ба більше, діти Джолі не прагнуть публічності, тож саме в Європі їм буде легше уникати фотомисливців.
Читайте також: Зірка серіалу Мереживо долі разом із чоловіком виїхала з України жити до Іспанії
Точна дата переїзду поки невідома. Водночас інформатор видання зазначає, що до повноліття дітей Анджеліна Джолі зобов’язана проживати в Лос-Анджелесі. Таку домовленість акторка має з колишнім чоловіком Бредом Піттом. Наймолодші діти зірки 12 липня відсвяткують 18-річчя, тож, імовірно, саме після цього Джолі реалізує свій план переїзду.





