Логай розповів, як йому живеться після втрати пальця

Артур Логай розповів про труднощі, із якими він стикається через каліцтво.

Логай розповів, як йому живеться після втрати пальця
Актор не перестає жартувати про втрачений палець
instagram logai.arthur

Артур Логай описав труднощі, із котрими він стикається після травми – улітку в київському розважальному центрі йому відірвало палець. Каліцтво сталося через те, що актор не зняв обручку перед заняттями на скеледромі.

Читайте також: Саша Бо перенесла операцію на животі з численними швами

У своїх інстаграм-історіях артист повідомив, що загалом адаптувався, одначе цілковито без незручностей не обходиться. За його словами, місце зі швом залишається чутливим. Інколи він боляче вдаряється частиною пальця або випадково зачіпає одяг. А ще періодично повертаються фантомні болі, які не турбували його з вересня.

instagram logai.arthur

instagram logai.arthur

Читайте також: Син Грубича втратив руку на фронті

Логай додав, що інколи може впустити речі з рук. Водночас він із гумором зазначив, що тепер має "залізне і правдиве виправдання – руки діряві". 


Теги:

Статті на тему


Ми в соцмережах

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK