Логай розповів, як йому живеться після втрати пальця
Артур Логай розповів про труднощі, із якими він стикається через каліцтво.
Артур Логай описав труднощі, із котрими він стикається після травми – улітку в київському розважальному центрі йому відірвало палець. Каліцтво сталося через те, що актор не зняв обручку перед заняттями на скеледромі.
Читайте також: Саша Бо перенесла операцію на животі з численними швами
У своїх інстаграм-історіях артист повідомив, що загалом адаптувався, одначе цілковито без незручностей не обходиться. За його словами, місце зі швом залишається чутливим. Інколи він боляче вдаряється частиною пальця або випадково зачіпає одяг. А ще періодично повертаються фантомні болі, які не турбували його з вересня.
Читайте також: Син Грубича втратив руку на фронті
Логай додав, що інколи може впустити речі з рук. Водночас він із гумором зазначив, що тепер має "залізне і правдиве виправдання – руки діряві".





