Білик виставила фото з Коляденком і розкрила їхні теперішні стосунки

Ірина Білик задовольнила інтерес публіки, пригадавши свого колишнього чоловіка Дмитра Коляденка.

Білик виставила фото з Коляденком і розкрила їхні теперішні стосунки
Білик і Коляденко були одружені протягом трьох років
instagram

Ірина Білик поспілкувалася в інстаграм-історіях із підписниками. На одному зі слайдів вона пригадала колишнього коханого, шоумена Дмитра Коляденка.

Читайте також: Налчаджіоглу розповів про свої теперішні стосунки з Лорак

Артистку запитали про теперішні взаємини з ексчоловіком. У відповідь вона опублікувала архівну світлину з ним. Як зазначила в написі Ірина, нині вони не підтримують зв’язку. Причину співачка не уточнила.

instagram bilyk_iryna

Читайте також: Кличко повідав, чи має він особисте життя після розлучення з Єгоровою

Ірина Білик і Дмитро Коляденко почали зустрічатися ще 2001 року. Офіційний шлюб пари протривав із 2003 по 2006 рік. Стосунки колишнього подружжя супроводжувалися емоційними коливаннями. Після розриву вони були на зв'язку, а тепер, судячи з вищезгаданих слів артистки, знову не спілкуються.


Теги:

Статті на тему


Ми в соцмережах

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK