Крутоголов згадав про останню розмову з Неліпою

Ведучий загинув на фронті у травні

Крутоголов згадав про останню розмову з Неліпою
Крутоголов згадав про останню розмову з Неліпою facebook.com/NelipaMax

Художній керівник «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов у новому інтерв’ю для видання РБК-Україна висловився про покійного колегу Максима Неліпу. Ведучий і військовий загинув на фронті у травні 2025 року.

Читайте також: Бєдняков зізнався, як відреагував на рішення Короткої подати на розлучення

Крутоголов згадав про останню переписку з Неліпою. Комедійний актор пригадав, що вони з колишнім колегою три роки не спілкувалися після того, як Максим несподівано вирішив залишити студію. Ведучий приєднався до «Дизель Шоу» в 2017 році, але через два роки під час одного з концертів просто на сцені заявив, що більше не буде працювати в проєкті.

За словами Єгора, Максим написав йому вже після вторгнення РФ в Україну з пропозицією забути старі образи. Комік додав, що Неліпа приїжджав до них у студію напередодні трагедії.

«Коли він пішов зі студії, ми не спілкувалися. Потім, вже під час повномасштабної війни, він написав: "Пропоную забути все і йти далі". Я сказав: "Окей, давай так і зробимо". Не дуже ми розійшлися... Але під час війни вирішили це залишити у минулому. Він приїздив до нас на студію. Сиділи, говорили. А потім ми зненацька дізналися про цю трагедію. На жаль, ми не були близькими, майже з новин дізнався, що його не стало», — поділився Крутоголов.

Максим Неліпа facebook.com/NelipaMax
Максим Неліпа facebook.com/NelipaMax


Теги:

Статті на тему


Ми в соцмережах

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK