Відомий ведучий розповів про хворобу, через яку його зняли з військового обліку

Слава Соломка вперше розсекретив свій діагноз

Відомий ведучий розповів про хворобу, через яку його зняли з військового обліку
Відомий ведучий розповів про хворобу, через яку його зняли з військового обліку instagram.com/v_solomka

Український теле- та радіоведучий В'ячеслав Соломка вперше публічно розповів про тяжкі проблеми зі здоров'ям. 36-річна знаменитість під час інтерв'ю Мирославі Мандзюк озвучив діагноз, через який його зняли з військового обліку.

Читайте також: 70-річний Кевін Костнер закрутив новий роман

За словами Соломки, вісім років тому у нього виявили пухлину в мозку. Щоб уникнути погіршення стану, зірка змушений щодня приймати препарати, які йому безкоштовно надає держава. Слава додав, що має ще кілька хвороб, через які він звільняється від військової служби.

«Мій діагноз — новоутворення головного мозку. Це один із діагнозів, який в мене є. Я думаю, що цього достатньо, щоб зрозуміти, що це поважна причина, чому мене виключили з військового обліку. Цю історію мені діагностували у 2017 році. Я сиджу на терапії. У мене є кілька захворювань, які роблять мене непридатним до військового обліку. Кожен день приймаю препарати, без яких я не можу жити. Кожен Божий день. Зранку і ввечері я приймаю препарати без яких я не можу жити, і ці препарати відповідно до медичних протоколів мені видає безкоштовно держава. Можуть бути різні види новоутворень головного мозку. Непридатний», — поділився ведучий.


Теги:

Статті на тему


Ми в соцмережах

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK