Ірина Білик зробила рідкісний коментар про виховання двох синів

Співачка показала фото з 26-річним Глібом та 9-річним Табрізом

Ірина Білик зробила рідкісний коментар про виховання двох синів
Ірина Білик зробила рідкісний коментар про виховання двох синів instagram.com/bilyk_iryna

Популярна українська виконавиця Ірина Білик під час спілкування з шанувальниками в інстаграм-сторіз відповіла на запитання про її дітей. У Народної артистки двоє синів — 26-річний Гліб від стосунків з моделлю Андрієм Оверчуком та 9-річний Табріз від колишнього чоловіка Аслана Ахмадова.

Читайте також: Мозгова розсекретила, чим займатиметься її чоловік Аксельрод після реабілітації

Один з інтернет-користувачів поцікавився у 55-річної зірки сцени, який головний життєвий урок вона дає своїм спадкоємцям. Білик відповіла, що вчить своїх синів бути добрими і допомагати нужденним.

«Треба бути добрим і допомагати по можливості морально і фізично тим, хто того потребує»,— написала Ірина і додала до публікації сімейне фото.

Ірина Білик з дітьми instagram.com/bilyk_iryna
Ірина Білик з дітьми instagram.com/bilyk_iryna


Теги:

Статті на тему


Ми в соцмережах

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK