Кароль розповіла, чому після смерті чоловіка не налагодила особисте життя
Тіна Кароль розкрила причину, через яку не дозволяє собі романтичних взаємин.
Тіна Кароль розповіла, чому після смерті чоловіка так і не відновила особисте життя. Співачка поділилася, що зосередилася на кар’єрі. Вона наголосила, що шлях до успіху потребує повної відданості й щоденної праці, через що бракує часу не лише на романтичні стосунки, а навіть на відпочинок.
Читайте також: "Відчайдушний учинок, переїхав до іншої країни": колишній Білик розповів про зміну ПММ
Іще артистка зазначила, що за досягненнями стоїть кропітка робота, яка неминуче пов’язана із самотністю. Про це йдеться в програмі "ЖВЛ представляє".
Водночас Тіна підкреслила, що знаходить час для єдиного натепер чоловіка у своєму житті – 16-річного сина Веніаміна, який навчається у Великій Британії. Нещодавно Кароль мала нагоду провести з ним теплі сімейні дні, які вона назвала довгоочікуваними й гармонійними.
Тіна Кароль була заміжня лише раз – за продюсером Євгеном Огіром, від якого народила сина. Чоловік помер 2013 року від раку шлунка. ВІідтоді співачка уникає публічних розмов про нові стосунки.
Читайте також: Бражко прокоментував пост Квіткової про кохання
Раніше повідомлялося, що про свою дружину розповів Олександр Педан.





