Дорофєєва виставила світлину з Усиком після його перемоги й виказала емоції
Надя Дорофєєва виконала кілька місій у Лондоні.
Надя Дорофєєва поділилася кадром із абсолютним чемпіоном світу з боксу Олександром Усиком й розповіла про свої враження від зустрічі.
Напередодні бою Усика з Дюбуа Дорофєєва прибула до Лондона, де мала виступити на арені "Вемблі" й долучитися до доброчинного заходу, організованого фондом боксера. Виконавиця заспівала перед велелюдною авдиторією, яка чекала поєдинок.
Читайте також: Чоловік Горбачової показав свою 94-річну матір і розповів про домовленість із нею
За лаштунками Надя сфотографувалася зі спортсменом й опублікувала цей кадр в блозі. Вона зазначила, що атмосфера на арені була неймовірною, і що відчуває гордість за свого земляка. Співачка заявила, що не змогла би передати словами емоції, подякувала Олександру за перемогу й назвала цей день історичним, підкресливши, що двоє кримчан опинилися на сцені "Вемблі".
Виступ не залишив байдужим і чоловіка Наді, ресторатора Мішу Кацуріна. У коментарі він відзначив, що це був найпрекрасніший гімн у найпрекраснішому виконанні найпрекраснішої жінки.
Читайте також: Мікі Рурк виставив фото з друзями – який нині вигляд має зірка Реслера
Олександр Усик переміг Даніеля Дюбуа технічним нокаутом у бою-реванші за титул чемпіона світу за версією WBA в надважкій вазі.
Раніше повідомлялося, що рідкісні світлини із коханим і дітьми виставила Кейт Гадсон.





