Саліванчук у купальнику зняла відео про те, "що не потрібно брати із собою на відпочинок"
Анна Саліванчук вирушила з дітьми до Греції.
Анна Саліванчук разом із синами Глібом і Микитою вирушила на відпочинок до Греції. За словами зірки, на поїздку знадобилося три доби, вона охопила три країни й майже 2000 кілометрів. Одначе всі труднощі, за словами акторки, було варто витерпіти.
Читайте також: Дружина Остапчука показала сідниці й повідомила про проблеми зі здоров'ям
Анна зазначила, що з моменту виїзду з України відчула полегшення: зник страх, з’явилось відчуття легкості й радості, особливо коли спостерігала, як діти із захопленням пірнають у воду. Нащадки, мовляв, навіть не просили девайси.
Перші дописи з Греції акторка вирішила зробити гумористичним. В одному з відео присутній напис "що не потрібно брати на відпочинок". І цим "що" виявилися її нащадки. Відтак Анна зазначила, що саме заради них і зважилась на таку далеку мандрівку.
Читайте також: Колишня Касселя знялася на пляжі топлес і потримала великого лангуста
Це вже друга за літо подорож Саліванчук із синами. У червні вони відпочили в Карпатах.
Раніше повідомлялося, що сідницями в Іспанії блиснула Джей Ло. Також вона дещо пообіцяла цій країні.





