Саліванчук у купальнику зняла відео про те, "що не потрібно брати із собою на відпочинок"

Анна Саліванчук вирушила з дітьми до Греції.

Саліванчук у купальнику зняла відео про те, "що не потрібно брати із собою на відпочинок"
Анна Саліванчук мала виснажливу дорогу на відпочинок, але вона, мовляв, була того варта
instagram salivanchuk.anna

Анна Саліванчук разом із синами Глібом і Микитою вирушила на відпочинок до Греції. За словами зірки, на поїздку знадобилося три доби, вона охопила три країни й майже 2000 кілометрів. Одначе всі труднощі, за словами акторки, було варто витерпіти.

Читайте також: Дружина Остапчука показала сідниці й повідомила про проблеми зі здоров'ям

Анна зазначила, що з моменту виїзду з України відчула полегшення: зник страх, з’явилось відчуття легкості й радості, особливо коли спостерігала, як діти із захопленням пірнають у воду. Нащадки, мовляв, навіть не просили девайси.

Перші дописи з Греції акторка вирішила зробити гумористичним. В одному з відео присутній напис "що не потрібно брати на відпочинок". І цим "що" виявилися її нащадки. Відтак Анна зазначила, що саме заради них і зважилась на таку далеку мандрівку.

Читайте також: Колишня Касселя знялася на пляжі топлес і потримала великого лангуста

Це вже друга за літо подорож Саліванчук із синами. У червні вони відпочили в Карпатах.

Раніше повідомлялося, що сідницями в Іспанії блиснула Джей Ло. Також вона дещо пообіцяла цій країні.


Теги:

Статті на тему


Ми в соцмережах

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK