Денисенко в бікіні улюбленого кольору показала тіло в басейні

Наталка Денисенко запропонувала підписникам "контент тотальної краси".

Денисенко в бікіні улюбленого кольору показала тіло в басейні
Зірка "Мавки. Лісової пісні" дуже любить білий колір
instagram natalka_denisenko

Наталка Денисенко, яка нещодавно повідомила про розлучення з актором Андрієм Федінчиком, вирушила на відпочинок до Буковелю. У блозі вона оприлюднила серію знімків з басейну та спа-зони – показалася в білому пухнастому бікіні.

Читайте також: Камінська в міні та яскравому пальті знялася на тлі вулкана

Для світлин 35-річна акторка позувала біля водоспаду, на лежаку та у воді, демонструючи ноги та плаский живіт. Світлини, зроблені під променями сонця, супроводжуються захопленими відгуками підписників.

Денисенко знялася й на тлі гірського краєвиду, де також продемонструвала свої форми.

instagram natalka_denisenko

instagram natalka_denisenko

instagram natalka_denisenko

instagram natalka_denisenko

instagram natalka_denisenko

instagram natalka_denisenko

instagram natalka_denisenko

instagram natalka_denisenko

instagram natalka_denisenko

А до свіжішого півголого допису вона додала відео з підписом:

"Іще кілька тижнів треба буде приймати такий контент тотальної краси. Бо я вирішила відпочивати душею та тілом".

Читайте також: "Сексі мама": Пренткович блиснула рельєфними формами біля водоспаду

Наталка й Андрій офіційно побралися 2017-го, а за рік у них народився син, якому нині 7 років.

Раніше повідомлялося про те, як у бікіні біля водоспаду на Балі відпочила Ксенія Мішина.


Теги:

Статті на тему


Ми в соцмережах

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK