Бекгем опинився на шпитальному ліжку – що сталося
Девід Бекгем звернувся по допомогу до медиків через сильний біль.
Девід Бекгем опинився на шпитальному ліжку. Ексфутболістові знадобилося хірургічне втручання через давню спортивну травму. Як стало відомо з допису його дружини Вікторії Бекгем, спортсмен зазнав ускладнень, які спричинили нестерпний біль у руці.
Читайте також: Дімопулос повернулася до Києва й одразу викликала швидку
Дизайнерка поділилася в інстаграмі знімком Девіда з перев'язаною рукою. Колишня "перчинка" побажала в підписі до фото:
"Якнайшвидше одужуй, татку".
Девід також отримав браслет від дружини з побажанням швидкого одужання.
Як згодом пояснили інсайдери, шпиталізація пов’язана з наслідками давнього перелому. Футболіст зазнав його 2003-го під час матчу збірної Англії. Тоді Девідові встановили спеціальний гвинт, який мав згодом розчинитися, але цього так і не сталося.
Із часом конструкція почала спричиняти сильні болі, тож лікарі вирішили втрутитися оперативно.
Читайте також: Сина Шер шпиталізували через передозування наркотиками
Після видалення стороннього елемента стан Бекгема значно покращився.
До слова, у травні колишній капітан збірної Англії відсвяткував своє 50-річчя, зібравши друзів і зіркових гостей на вечірці.
Раніше повідомлялося, що в лікарні під крапельницею опинилася Надя Дорофєєва.





