Цибульська розповіла, чому не спить із чоловіком і зволікає із зачаттям другої дитини
Оля Цибульська уважає за краще відпочивати в різних кімнатах з міркувань безпеки.
Оля Цибульська розповіла про стосунки зі своїм чоловіком Сергієм Грисюком. В інтерв’ю Мирославі Мандзюк ведуча й співачка, яка виховує 10-річного сина, також поділилася думками щодо народження другої дитини.
Читайте також: Дружина Остапчука вперше показала обличчя їхнього сина, а також подарунки після пологів
Артистка пояснила, що рішення спати в окремих кімнатах із обранцем продиктоване міркуваннями безпеки. За її словами, під час однієї з повітряних тривог вона кинулася до сина Нестора, щоб допомогти йому спуститися з верхнього поверху. Тоді Оля впала, травмувала ногу та спину. Після цього Цибульська вирішила засинати поруч із сином, щоб у разі нової тривоги швидко відреагувати.
Попри окремий сон, подружжя підтримує романтичні стосунки: чоловік регулярно запрошує дружину на побачення, що позитивно впливає на їхній шлюб. Виконавиця зазначила, що їй комфортно мати особистий простір, тому після зустрічей подружжя повертається до своїх кімнат на нічний відпочинок.
Щодо зачаття другої дитини, 39-річна артистка зазначила, що поки не наважується на цей крок. Вона усвідомлює плин часу, але не готова нині переживати вагітність в умовах війни – із постійними стресами, недосипанням і небезпеками для здоров’я. Водночас вона не виключила, що в майбутньому все-таки могла б наважитися на другу дитину.
Читайте також: Осадча зі своєю "булкою" показала домашнє тренування на тлі ялинки
Цибульська з чоловіком разом ще з її шкільних років. Стосунки пари розпочалися, коли теперішня ведуча навчалася в 10-му класі.
Раніше повідомлялося, що Ґвінет Пелтров має незвичайні вподобання, які стосуються сну.





