Денисенко після розлучення опинилася під крапельницею
Наталка Денисенко знялася в сльозах у лікарні й розповіла про свій стан.
Наталка Денисенко, яка нещодавно завершила шлюб із колегою Андрієм Федінчиком, опублікувала у своєму інстаграмі відео, яке відображає її емоційний і фізичний стан. У ролику з медзакладу Денисенко зображена під крапельницею. Вона сидить у кріслі, а на її обличчі помітні сльози.
Читайте також: "Найкращий батько": хворий Брюс Вілліс показався в колі доньок
У написі на відео акторка звернула увагу на емоції, які охопили її під час знімання. Вона зазначила, що спробувала оцінити свій вигляд із професійного погляду, а саме – "як тече сльоза". Це спостереження, мовляв, могло би стати в пригоді.
Причину візиту до медзакладу публічна особа не уточнила.
Ані Денисенко, ані Федінчик не робили публічних заяв про розлучення. Звіста про їхній розрив з’явилася в ЗМІ навесні від пліткаря Богдана Беспалова. Відтак повідомлялося про відповідні документи, які підтверджували факт розірвання шлюбу. У подружжя є спільний син Андрій.
Читайте також: "Тіло відмовляється працювати": Tayanna повідомила про хворобу, яку послала
У мережі також з’являлися припущення, що акторка могла почати нові стосунки. За неофіційною інформацією, ідеться про актора й режисера Олексія Комаровського, із яким вона неодноразово працювала над спільними проєктами.
Раніше повідомлялося, що під крапельницею показалася Надя Дорофєєва. Співачка теж не уточнила, чому звернулася по меддопомогу.





