Ірина Білик показала обох синів на одному фото

Співачка запостила рідкісний кадр із дітьми

Ірина Білик показала обох синів на одному фото
Ірина Білик показала обох синів на одному фото instagram.com/bilyk_iryna

Популярна українська виконавиця Ірина Білик уперше за довгий час розмістила у соцмережі фотографію з усіма дітьми. Зірка сцени виховує двох синів.

Читайте також: Віталій Козловський розсекретив, де зараз проходить військову службу

Рідкісним сімейним кадром Білик поділилася в інстаграм-сторіз, коли відповідала на одне з питань шанувальників. Артистка розповіла, що любить відпочивати з рідними і показала, який зараз вигляд мають її спадкоємці.

На знімку Ірина позувала у світлій сорочці та чорному піджаку з білими узорами. Поруч із нею можна побачити 25-річного Гліба у сірих джинсах та кофті із зображенням змій та 9-річного Табріза, який прийшов на зйомку у шкіряній куртці, жовтій футболці та джинсах.

Нагадаємо, що Гліба співачка народила у стосунках із моделлю Андрієм Оверчуком, а батьком Табріза є фотограф та режисер Аслан Ахмадов. Молодшу дитину співачці виносила сурогатна мама.


Теги:

Статті на тему


Ми в соцмережах

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK