Денисенко після розлучення знялася в білій сукні й поміркувала про глибину жінки
Наталка Денисенко поділилася витонченими світлинами серед троянд у вбранні з декольте.
Наталка Денисенко, яка нещодавно офіційно оформила розлучення з актором Андрієм Федінчиком, знову з’явилася перед шанувальниками у своєму улюбленому білому кольорі. Для нової фотосесії акторка обрала ошатну сукню з декольте, яка викликала в підписників асоціації з весільним вбранням.
Читайте також: Гвоздьова після подачі на розлучення показалася з чоловіком і звернулася до українців
В інстаграм-дописі Денисенко поділилася світлинами й роздумами про жіночу природу. За словами акторки, справжня глибина жінки полягає не тільки в її м’якості чи здатності дарувати любов, а й у силі, що допомагає відчувати межі й захищати власне серце, навіть якщо іноді доводиться задіювати "колючки".
Денисенко порівняла жінку з трояндою, яка не потребує дозволу, аби розквітнути. Вона просто з’являється у світі такою, якою її створила природа: красивою, ароматною й водночас захищеною. Квіти, додала вона, не змагаються між собою, а просто цвітуть. Як і жінки, коли, мовляв, дозволяють собі бути собою.
Читайте також: Колишня дружина Комарова показала, як провела березень після розлучення
Шлюб Наталки й Андрія тривав з 2017 року. Колишня пара виховує 7-річного сина Андрійка.
Раніше повідомлялося, що ексобраниця Дмитра Комарова втілила в Каннах сучасну Україну.





